Tvoros skaičiuoklė
Sužinokite kainą jau šiandien!
Patarimai, kaip išsirinkti meistrus savo tvorai
Patarimai, kaip išsirinkti meistrus savo tvorai
Prireikė tvoros ar kiemo vartų ? Kadangi tai yra ilgalaikis statinys, rinktis medžiagas ir montuotojus vertėtų itin atsakingai. Sutikite – rasti kokybiškai, sąžiningai, nebrangiai dirbančius...

Skaityti plačiau

Tvora – tai geriausia investicija jūsų namų kiemui
Tvora – tai geriausia investicija jūsų namų kiemui
Reikia naujos tvoros savo sode, įmonėje ar kieme? Planuojant atitinkamus aplinkos tvarkymo darbus privalu aiškiai įvardinti savo tikslus. Renkantis tinkamiausią tvorą, Jūs  privalote atsakyti į...

Skaityti plačiau

Ieškote kokybiškos tvoros, kuri aptvertų Jūsų namų teritoriją, Jūsų sodą, biuro aplinką bei darželius? Tokiu atveju esate ten, kur reikia, kadangi Metalurga.lt tvoros – pasižymi aukša kokybe, o komandos patirtis leidžia įgyvendinti sudėtingiausius projektus!

Metalurga.lt tvoros internetu – labai įvairios! Orientuojamės į skirtingų žmonių poreikius ir stengiamės jiems pasiūlyti tai, ko reikia, kad pageidavimai būtų ne tik patenkinami, tačiau net ir pranokstami.

  • Medinės tvoros
  • Metalinės polisadinės tvoros.
  • Metalinės tvoros
  • Segmentinės tvoros
  • Skardinės tvoros
  • Tinklinės tvoros

Skirtingo pobūdžio tvoros gaminamos pagal kliento poreikius, tad nesvarbu, ar Jums reikalingos standartinio dydžio, ar neįprastos, vienetinio modelio tvoros – susisiekite ir kartu aptarsime galimybes. Priklausomai nuo tvorų medžiagų jos yra dažomos milteliniu būdu, pagal kliento poreikius gali būti papildomai cinkuojamos. Tai suteikia joms ne tik daugiau tvirtumo bei ilgaamžiškumo, tačiau ir estetikos.

Nežinote, kuri tvora Jums labiausiai tinka? Kviečiame susisiekti su Metalurga profesionalais, kurie suteiks nemokamą konsultaciją tvorų pasirinkimo klausimais. Papildomai rekomenduojami apgalvoti šiuos niuansus:

  • Kokio tankumo tvora reikalinga?
  • Kokio stiliaus tvora gražiausiai dera Jūsų eksterjere?
  • Žinoma, skirtinga medžiaga reikalauja skirtingos priežiūros.
  • Priklausomai nuo medžiagos bei dizaino kinta ir tvoros kainos.

Pagamintoms tvoroms suteikiame garantiją, kadangi pasitikime savo produkcija ir deriname smulkmenas tol, kol klientai lieka patenkinti rezultatu. Atliekame ne tik tvorų gamybos, tačiau ir tvoros montavimo paslaugas, kad klientui dėl nieko netektų sukti galvos, viskas būtų padaryta už jį, tačiau taip, kaip nori jis.

Tegul tvora ne tik saugo, tačiau ir puošia. Metalurga – tiems, kurie nori gyventi saugiai, stilingai, komfortabiliai.

Reikia konsultacijos?
Paskambinkite ir aptarsime kas Jums tinka geriausiai!