Tvoros skaičiuoklė
Sužinokite kainą jau šiandien!
Tvorų tvirtinimo elementai
Patarimai, kaip išsirinkti meistrus savo tvorai
Patarimai, kaip išsirinkti meistrus savo tvorai
Prireikė tvoros ar kiemo vartų ? Kadangi tai yra ilgalaikis statinys, rinktis medžiagas ir montuotojus vertėtų itin atsakingai. Sutikite – rasti kokybiškai, sąžiningai, nebrangiai dirbančius...

Skaityti plačiau

Tvora – tai geriausia investicija jūsų namų kiemui
Tvora – tai geriausia investicija jūsų namų kiemui
Reikia naujos tvoros savo sode, įmonėje ar kieme? Planuojant atitinkamus aplinkos tvarkymo darbus privalu aiškiai įvardinti savo tikslus. Renkantis tinkamiausią tvorą, Jūs  privalote atsakyti į...

Skaityti plačiau

Tinkamos tvoros padės Jums gyventi ne tik kur kas saugiau, tačiau tuo pačiu ir kur kas jaukesnėje, stilingesnėje aplinkoje. Žinoma, funkcionalumas bei puiki išvaizda reikalauja specialių smulkmenų, kurios būdamos tokios mažos – labai reikšmingos. Viską, ko Jums reikia, galite rasti pas mus, tad kreipkitės į Metalurga profesionalus, kurie puikiai išmano visas smulkmenas susijusias su tvoromis, tad jų kompetencija padės greičiau rasti tai, ko ieškote.

  • Atramos
  • Segmentinės tvoros tvirtinimo elementai.
  • Tvoros stulpų dangteliai.
  • Tvoros stulpų kamšteliai.

Geriausias kainos bei kokybės santykis – tik pas mus, tad nevarkite, negaiškite savo laiko ir vienoje vietoje įsigykite viską, ko reikia, kad tvoros tvirtinimo elementai padėtų namų užtvarui Jus saugoti labiau, tvirčiau ir kokybiškiau.

Metalurga.lt – vieta, kurioje rasite viską, ko reikia Jūsų tvorai.

Pabendraukime: +3706 52 22540.

Segmentinės tvoros tvirtinimo elementai gaminami iš kokybiškos medžiagos, kadangi taip siekiama sukurti ilgaamžį ir labai tvirtą produktą. Katalogas nuolatos pildomas, tad jeigu šiuo metu nerandate ko konkrečiai ieškote – susisiekite asmeniškai su Metalurga konsultantais.

Metalurga tvoros stulpų dangteliai – labai įvairūs, tad rinkitės tokius, kurie gražiausiai derės prie Jūsų tvoros: kvadratiniai, apvalūs, ovalūs, pailgi, stačiakampiai ir kiti.

Stilistinių pasirinkimų gausa – labai plati, tad rinkitės tokius kamštelius, kurie gražiausiai dera prie Jūsų tvoros: apvalūs, išgauti, piramidės tipo, ovalūs, stačiakampiai, kvadratiniai ir taip toliau.

Reikia konsultacijos?
Paskambinkite ir aptarsime kas Jums tinka geriausiai!