Apie mus

Metalurga — jau 10 metų sėkmingai rinkoje dirbanti ir klientų pasitikėjimą pelniusi profesionalų komanda. Šiandieninėje rinkoje esame viena iš nedaugelio kompanijų, kurios specializuojasi kokybiškų metalo konstrukcijų gamybos srityje. Mūsų produkcija ir paslaugos skirtos ne tik įvairią veiklą vykdančioms bendrovėms, bet ir pavieniams vartotojams. Ieškodami ilgaamžės, kokybiškos tvoros, balkonų turėklų, laiptų ar lengvai valdomų kiemo vartų, užsakovai kreipiasi į mūsų specialistus, kurie visada pasirengę įgyvendinti tiek įprastas, tiek išskirtines, nestandartines idėjas, neretai pranokstančias jų lūkesčius.

Mūsų vizija —

tapti patikimiausia metalo gaminių lydere Lietuvoje.

Mūsų misija —

dirbti atsakingai ir profesionaliai, remiantis lanksčiu reagavimu į klientų poreikius, ieškant optimaliausių kainos ir kokybės variantų.

Kodėl mes?

Sukaupta ilgametė patirtis leidžia pasiūlyti geriausius gamybos sprendimus.

about

Mūsų darbo specifika - iš gamintojo tiesiai vartotojui. Užsakydami produkciją iš pirmų rankų, o ne iš perpardavėjų, bendraujate tiesiai su gamintoju ir gaunate geriausią kokybę už optimaliausią kainą.

Stengiames tobulėti ne tik savo srityje, tačiau tobuliname ir bendrą projektų valdymą. Įdiegtos naujausios ERP sistemos leidžia pažangiai valdyti projektus: klientui suteikiama naujausia ir tiksli informacija apie jo užsakymo būseną bei galimybė.