Populiariausios tvoros
Populiariausios tvoros
Tvora tvorai nelygu: kaip pasirinkti ilgaamžį ir kiemą puošiantį aptvėrimo sprendimą Šiltėjantys pavasariniai orai daugelį išgena į kiemus. Laikas ne tik jį po žiemos susitvarkyti, bet ir...

Skaityti plačiau

Kiemo vartai priežiūra žiemos metu
Kiemo vartai priežiūra žiemos metu

Skaityti plačiau

Tinkamai pasirinkta varstomų vartų automatika suteiks ne tik patiems vartams, tačiau ir Jūsų kasdienybei daugiau patogumo, tad investuokite į kokybę, kurią Jums gali pasiūlyti Metalurga.lt. Kadangi galime pasiūlyti labai plačią skirtingų sistemų pasiūlą, esame tikri, kad klientai, pagal savo asmeninius poreikius, ras ir jiems labiausiai tinkamus gaminius.

Greitesniam pasirinkimui visada siūlome pasinaudoti mūsų konsultacijomis, kurias teikia savo srities ekspertai.

Siūlome tik pripažintų gamintojų varstomų kiemo vartų automatiką, kuri džiugina ne tik kokybe, tačiau ir patraukliomis kainomis: BFT, CAME, ROGER, V2 Italija ir kiti. Taip pat automatikos galingumas lemia jų tinkamumą konkretiems vartams, kurie skiriasi ne tik sunkumu. Tačiau ir ilgiu. Standartinis vartų ilgis nuo iki, kurios tinkamos didžiajai daliai mūsų siūlomų automatikų yra nuo 6 m. iki 8 m., tačiau galima rasti ir skirtus iki 5 metrų ilgio vartams. Tokiu atveju verta atitinkamai rinktis tinkamiausius, kadangi kainos bus mažesnės, tačiau įrangos poreikiai – patenkinami.

Kiekvienoje automatikos komplektacijoje yra vis kitokios sudėtinės dalys, tad susipažinkite su jomis, kad pavyktų rasti įrangą labiausiai derančią prie Jūsų vartų. Tai yra: fotoelementai, švyturėlis su integruota antena, elektromechaninė pavara su valdymo bloku, pultelis ir kitos sudėtinės dalys, kurios suteikia sistemai daugiau funkcionalumo ir tuo pačiu – patogumo žmogui.

Metalurga.lt varstomų kiemo vartų automatika suteiks Jūsų sklypo įvažiavimo sistemoms daugiau funkcionalumo.

Reikia konsultacijos?
Paskambinkite ir aptarsime kas Jums tinka geriausiai!