Tvoros stulpai internetu

Kokybiški tvoros stulpai padeda ne tik apsaugoti namus, tačiau ir dekoruoti aplinką, kurti norimą eksterjerą. Metalurga siūlomi tvoros stulpai labai įvairūs, gaminami pagal individualius klientų poreikius. Taip stengiamasi sukurti tokius stulpus, kurie maksimaliai patenkintų Jūsų poreikius ir leistų džiaugtis kokybiška bei gražia aplinka, kurioje yra gera gyventi.

Metalurga tvoros stulpai gali būti:

  • Ankeruojami tvoros stulpai
  • Apvalūs tvoros stulpai
  • Stačiakampiai tvoros stulpai

Nors dažniausiai jie gaminami standartinių dydžių, tačiau mes galime priimti nestandartinius užsakymus ir pagaminti tokius stulpus, kurie yra unikalūs bei vienetiniai.

Stulpai gaminami iš aukščiausios kokybės medžiagų, kurios užtikrina ne tik stilių, tačiau ir ilgaamžiškumą, atsparumą išoriniams aplinkos dirgikliams. Stulpai gaminami iš vamzdžių, kurie yra cinkuoto arba juodo metalo, tad rinkitės Jums priimtinesnį variantą.

Pagal poreikius stulpai gali būti tokios spalvos, kokia tinka prie tvoros bei vartelių. Paviršius yra dažomas milteliniu būdu, pagal kliento poreikius gali būti papildomai smėliuojamas, tad tai jam suteikia mikroskopinį tobulumą. Tvoros stulpai kartu komplektuojami su uždengimo kamšteliais, kurie suteiks visumai daugiau estetikos.

Stulpams suteikiama garantija, tad pasitikėkite produkcija, kuria pasitiki gamintojai. Jeigu nesate tikras dėl pasirinkimo – visada galite susisiekti su mūsų konsultantais, kurie mielai atsakys į visus iškilusius klausimus bei padės rasti tai, ko reikia, kad Jūsų namų aplinka būtų saugi, tvarkinga, funkcionali.

Metalurga – tiems, kurie nori gyventi saugiai, stilingai, komfortabiliai.

Reikia konsultacijos?
Paskambinkite ir aptarsime kas Jums tinka geriausiai!