Stumdomų kiemo vartų automatika suteiks vartams kur kas daugiau funkcionalumo, pakels sklypo vertę, galiausiai palengvins žmogaus gyvenimą, o šiais laikais, kai prioritetas yra paprastumas bei kokybė - Metalurga.lt gaminiai yra puikus pasirinkimas.

Metalurga.lt siūloma stumdomų vartų automatika yra labai įvairi, tad susipažinkite su galimybėmis ir pasirinkite tai, kas suteiks Jūsų vartams daugiau funkcionalumo.

  • Priklausomai nuo vartų automatikos galingumo – jie yra tinkamai ir tam tikro pločio vartams: nuo 3 iki 6 metrų ar ilgesnių vartų.
  • Kinta ir atidarinėjimo greitis: 10 m/min., 0,16 m/s., 12 m/min. ir kiti.
  • Prekiaujame tik žinomų ir pripažintų gamintojų vartų automatikos gaminiais: CAME, V2, BFT, ROGER ir kiti.
  • Susipažinkite su paties mechanizmo dizainu, kuris dažniausiai montuojamas beveik nematomoje vietoje.

Jeigu neturite patirties renkantis vartus arba jų automatiką – tokiu atveju siūlome susisiekti su mūsų specialistais, kurie įvertinę Jūsų turimus vartus ir tuo pačiu poreikius – gali padėti rasti tai, ko Jums reikia, kad gyvenimas būtų patogesnis.

Automatikos montavimo darbus taip pat geriausia palikti specialistams, kurie puikiai išmano smulkmenas, tad montavimas yra ne tik greitas, tačiau taip pat ir sėkmingas. Įdiegus sistemas – jos iškart gali būti naudojamos, galiausiai, teikiamos garantijos, kurios leis dar labiau pasitikėti įsigyta įranga.

Reikia konsultacijos?
Paskambinkite ir aptarsime kas Jums tinka geriausiai!