Populiariausios tvoros
Populiariausios tvoros
Tvora tvorai nelygu: kaip pasirinkti ilgaamžį ir kiemą puošiantį aptvėrimo sprendimą Šiltėjantys pavasariniai orai daugelį išgena į kiemus. Laikas ne tik jį po žiemos susitvarkyti, bet ir...

Skaityti plačiau

Kiemo vartai priežiūra žiemos metu
Kiemo vartai priežiūra žiemos metu

Skaityti plačiau

Metalinė polisadinė tvora internetu

Metalinė polisadinė tvoraunikalus pasirinkimas tiems, kuriems reikalinga papildoma apsauga, norisi gyventi privačiai bei išvengti smalsių aplinkinių akių. Metalurga.lt siūlomos šio tipo tvoros – ypač geros kokybės, patvarios, tarnauja ilgai, žinoma, džiugina ir stiliumi, kurio pasiūla – įvairi, tad kiekvieno poreikiai bus patenkinami.

Dėl tinkamiausios tvoros pasirinkimo Metalurga.lt specialistai konsultuoja nemokamai, tad išbandykite pagalbą, kuri padės Jums rasti tinkamiausią sklypo apsaugą.

Metalinė polisadinė tvora gali būti skirtingų matmenų, tad kiekvienas pagal savo sklypo bei asmeninius poreikius – gali rinktis nuo aukštesnės iki žemesnės. Džiugu ir tai, kad šio tipo tvoros nereikalauja beveik jokios priežiūros, tačiau atrodo labai puikiai ilgus metus, jų beveik neveikia aplinkos dirgikliai, tad tiek kaitriomis dienomis, tiek žiemomis ir tada, kai labai drėgna – tvora geba išlaikyti svarbiausias savo estetines savybes.

Šio tipo metalinės tvoros horizontalios plokštelės gali būti skirtingo tankumo, tad viskas priklauso nuo klientų poreikių. Tie, kurie nori gyventi asmeniškiau – dažniausiai renkasi ypač tankias, kad matomumas pro jas  - būtų minimalus. Tie, kuriems nereikia labai daug privatumo, tačiau reikalinga kokybė – puikiai tinka retesnio tankumo polisadinė tvora, kuri yra labai patvari, tad pasižymi puikia apsaugos funkcija.

Kadangi tvora atrodo masyviai ir tuo pačiu tvirtai (žinoma, tokia ir yra) – ji suteikia papildomo saugumo. Štai todėl tai geras pasirinkimas ne tik nuosavuose namuose, siekiant aptverti individualius sklypus, tačiau taip pat ir komercinio tipo pastatuose, kavinėse bei kitur, kur lankosi daug svečių.

Reikia konsultacijos?
Paskambinkite ir aptarsime kas Jums tinka geriausiai!