UAB „Metalurga“ projektuoja ir gamina įvairius metalo gaminius ir konstrukcijas, kaip:

Kiemo vartus

Kiemo vartus

Varstomus vartus

Varstomus vartus

Kiemo vartelius

Kiemo vartelius

Metalines tvoras

Metalines tvoras

Skardines tvoras

Skardines tvoras

„Metalurga“ gamykla turi puikią, šiuolaikišką įrangą. Ypač daug dėmesio skiriama kokybei. Gaminių gamybos procese naudojama moderni valcavimo, lankstymo, suvirinimo, paviršių paruošimo, dažymo ir pjovimo įranga. Esame įsigiję modernių suvirinimo įrenginių, kurie leidžia taikyti šiuolaikiškus suvirinimo būdus. Gamyboje naudojamos medžiagos turi kokybę patvirtinančius sertifikatus.

„Visi bendrovėje dirbantys suvirintojai periodiškai atestuojami, darbuotojai atsakantys už gamybos procesų valdymą ir tobulinimą nuolatos dalyvauja mokymuose, LEAN, Projektų valdymo – kritinės grandinės.

Nuo 2018 m. sausio mėn. „Metalurga“ įsidiegė gamybos bei projektų valdymo sistemą, kuri leido pagerinti ir pagreitinti gamybą. To pasekoje klientai gauna kokybiškesnius produktus už tą pačią kainą.

Gamykloje yra diegiama „LEAN“ 5S sistema, dėl kurios yra padidinamas darbo efektyvumas ir kokybė. Pagamintai produkcijai ,,Metalurga‘‘ suteikia garantijas – visiems jūsų įsigytiems gaminiams 24 mėn. garantija!

Naujos ir kokybiškos technologijos, ilgametė patirtis bei aukštos kvalifikacijos vadybos personalas garantuoja „Metalurgos“ konkurencingumą. Mes siekiame patenkinti visus klientų poreikius. Gaminamą produkciją ir teikiamas paslaugas teigiamai įvertino daugybė Lietuvos įmonių, todėl plečiame veiklą ir už Lietuvos ribų.

Susisiekite

Iškilo klausimų? Apsilankykite mūsų parduotuvėje arba susiekite kontaktų forma.

Sekite mus: