Skardinės tvoros reprezentacinis video
Skardinės tvoros reprezentacinis video

Skaityti plačiau

Skardinė tvora, kiemo vartai - tiesiogiai iš objekto
Skardinė tvora, kiemo vartai - tiesiogiai iš objekto
Esate naujakuriai naujos statybos namų kvartale ar priemiestyje? Baigiate įsirengti kotedžą, ar namą? Kiemo vartai Jums išties būtini. Kaip pasirinkti tinkamus kiemo vartus? Nuo ko pradėti?...

Skaityti plačiau

Metalurga.lt segmentinės tvoros yra puikus pasirinkimas tiems, kurie taupo, tačiau taip pat ir tikisi kokybės. Būtent šiuos du poreikius puikiai apibrėžia šio tipo tvoros, kurių pasiūla pas mus – labai plati, tad kiekvienas gali rasti tai, kas atitinka jo asmeninius poreikius.

Spalvoti 3D segmentai gali būti skirtingo svorio, tankumo, montuojami skirtingais atstumais, tad pasiūla – plati ir įvairi, jog kiekvieno pageidavimai – būtų patenkinami. Rinkitės nuo juodų iki žalių, nuo rudų iki bet kokių kitų spalvų, kurios gali būti pakeičiamos perdažymo metu.

Segmentinė tvora yra puikus pasirinkimas tokiu atveju, jeigu:

  • Ieškote funkcionalios tvoros, kuri nereikalauja priežiūros, tačiau metų eigoje atrodo puikiai.
  • Kurios montavimas yra greitas ir paprastas, tad nebūtina specialistų pagalba.
  • Kaina – patraukli.
  • Pati tvirta – kokybiška ir patvari, tad tai geras pasirinkimas tiems, kurie saugo aplinką.
  • Segmentai yra padengti specialiomis medžiagomis, kurios padeda išvengti korozijos, tad tvora sėkmingai tarnauja daugelį metų net ir blogomis oro sąlygomis.
  • Ši tvora – neužgožia saulės, žalumo, tad tai puikus pasirinkimas mažuose sklypuose, kuriuose norisi išlaikyti erdvumo įspūdį.
  • Tai praktiškas pasirinkimas ne tik nuosaviems sklypams aptverti, tačiau ir mokykloms, sporto aikštelėms, bet kokiems kitiems sklypams, kuriems reikalinga skoninga apsauga.

Segmentai dažniausiai montuojami prie įbetonuotų stulpelių, tad pagrindas – patvarus bei kokybiškas. Jeigu pasiūla per plati ir pasirinkimas sudėtingas – susisiekite ir mes rasime tai, kas labiausiai atitinka Jūsų asmeninius poreikius.

Reikia konsultacijos?
Paskambinkite ir aptarsime kas Jums tinka geriausiai!