Kiemo vartai – galimybė ne tik apsaugoti savo namus, tačiau ir suteikti eksterjerui kur kas daugiau stiliaus bei išskirtinumo. Žinoma, būtini kokybiški kiemo vartai, o Metalurga pasiūla – įvairi.

Turite klausimų? Susisiekite su Metalurga profesionalais, kurie įvertinę Jūsų poreikius pateiks rekomendacijas bei padės pasirinkti tinkamiausius vartus.

Metalurga – tiems, kurie nori gyventi saugiai, stilingai, komfortabiliai.

Metalurga siūlomi stumdomi kiemo vartai – inovatyvus pasirinkimas tiems, kurie ieško praktiško, funkcionalaus ir tuo pačiu saugaus pasirinkimo. Žinoma, labiausiai vertinami dėl to, kad jie neužima daug vietos, tad puikiai tinka ir mažuose kiemuose.

Papildomas privalumas, kad šie vartai labai puikiai tarnauja visais metų laikais, kadangi net ir esant pusnims – nereikės nukasti sniego, kad jie darinėtųsi. Galiausiai, papildomai siūlome įsigyti GSM modulį, kuris leis vartus atidaryti išmaniojo telefono pagalba. Šio tipo vartai – puikus pasirinkimas tiek nuosavuose namuose, tiek daugiabučių kiemuose.

Pagal poreikius varstomi kiemo vartai gali veikti su automatikos pagalba arba gali būti atidaromi bei uždaromi rankomis. Dažniausiai pamačius automatinių vartų privalumus – paprasčiausiai nebesinori grįžti prie įprasto pasirinkimo, tad siūlome rinktis tradicinius vartus iš varsčių, kurie veikia nuotoliniu būdu.

Šie vartai yra ekonomiškas pasirinkimas, tad rekomenduojami tiems, kurie taupo, tačiau vistiek nori gyventi inovatyviai. Metalurga.lt siūlomi varstomi vartai yra skirtingų dizainų, tad rinkitės tą variantą, kuris Jums atrodo geriausiai derantis eksterjere.

Reikia konsultacijos?
Paskambinkite ir aptarsime kas Jums tinka geriausiai!