Vertas dėmesio modeliukas: tvoros dizainas ,,Klasik“

Aklina tvora apsaugo nuo triukšmo, nepageidaujamų kaimynų žvilgsnių, judrios gatvės šurmulio. Bet jei Jūs gyvenate visiškoje darnoje su aplinka ir Jūsų kaimynais, Jums puikiai tiks paprasta ažūrinė tvorelė. Šiuo atveju Jūsų kaimynai yra nuostabūs žmonės, o Jūsų kiemas prižiūrėtas, jame gausiai žydi nuostabios gėlės, auga dekoratyviniai krūmai.

Pro paprastą ažūrinę tvorelę puikiai matosi visas Jūsų sodo grožis, ji yra patvari, ilgalaikė. Ažūrinė tvorelė yra cinkuota ir dažyta milteliniu būdu, laikys labai ilgai. Viršuje ir apačioje sumontuoti 2 loveliai, per kuriuos yra išgręžtos skylės, o pro jas perverti strypeliai ( 20 ant 20) iš apačios yra privirinami. Tokia tvorelė puikiai tiks prie bet kokio landšafto, ypatingai, kada norime atskleisti savo sodo grožį.

Dar viena tos pačios stilistikos, tačiau kiek paprastesnė tvorelė vadinama ,,Klasik“. Jos principas identiškas, tik tiek, kad strypai išdėstyti kas 8 cm. Taip pat sumontuoti 2 loveliai - viršuje ir apačioje. Tvirtinimo taškai - atraminiuose stulpuose, per kampus ( šiuo atveju visiškai paslėpti kampai) ar naudojamos įdėtinės plastikinės detalės. Būna, kuomet norime sutankinti apačią, tuomet panaudotas aukštesnis patankinimas, įdedamas antras lovelis, kad segmentas nuo svorio neišlinktų. Tokiu atveju galima derinti šią tvorą prie pakabinamų bortelių, o atstumas 2,5 metro mums visai nebaisus. Taigi, neišleiskite iš akių ir šio tvoros modeliuko, jis tikrai yra vertas jūsų dėmesio.