Tvoros skaičiuoklė
Sužinokite kainą jau šiandien!
Patarimai, kaip išsirinkti meistrus savo tvorai
Patarimai, kaip išsirinkti meistrus savo tvorai
Prireikė tvoros ar kiemo vartų ? Kadangi tai yra ilgalaikis statinys, rinktis medžiagas ir montuotojus vertėtų itin atsakingai. Sutikite – rasti kokybiškai, sąžiningai, nebrangiai dirbančius...

Skaityti plačiau

Tvora – tai geriausia investicija jūsų namų kiemui
Tvora – tai geriausia investicija jūsų namų kiemui
Reikia naujos tvoros savo sode, įmonėje ar kieme? Planuojant atitinkamus aplinkos tvarkymo darbus privalu aiškiai įvardinti savo tikslus. Renkantis tinkamiausią tvorą, Jūs  privalote atsakyti į...

Skaityti plačiau

Nors turėklai dažniausiai įvardijami kaip būtina apsauga, tačiau jie labai dažnai pasirenkami vien dėl stilistinio aspekto, kadangi šiuo metu turėklų pasiūla – labai įvairi, tad įkomponuoti norimus tiek interjere, tiek eksterjere – paprasta. Skiriasi ne tik stilius, tačiau ir siūlomas turėklų tipas, kuris gali būti:

  • Juodo metalo balkonų turėklai
  • Laiptų turėklai
  • Nerūdijančio plieno turėklai
  • Juodo metalo balkonų turėklai

Metalurga.lt siūlomi turėklai – ieškantiems profesionalumo už mažą kainą.

Metalurga – tiems, kurie nori gyventi saugiai, stilingai, komfortabiliai.

Pabendraukime: +370 692 10009.

Turėklai balkonams

Balkonams turėklai yra būtini. Kadangi saugumo prasme jie visi puikiai atlieka jiems paskirtą funkciją, kadangi gaminami iš kokybiškų medžiagų, tai daugiausia dėmesio yra skiriama stiliui, kadangi norisi džiaugtis nuostabiai atrodančiais ir puikiai atlinkoje derančiais balkonų turėklais.

Juodasis metalas atrodo labai išskirtinai, galima rasti ypač daug skirtingų modelių, galiausiai, jis puikiai tinka tiek klasikinio stiliaus, tiek modernioje aplinkoje.

Turėklai laiptams

Matalurga pagal poreikius gamina ir individualizuotus laiptų turėklus, kurie taip pat dažniausiai vertinami per stiliaus niuansus. Nuo paprastesnių, kurie suteikia laiptams daugiau saugumo, iki labai išskirtinių, labai manevringų bei unikalių, kurie tampa svarbiausia Jūsų namo puošmena.

Jeigu turite idėją ir norite, kad ji būtų įgyvendinta – susisiekite!

Taip pat siūlomi ir labai tvirti bei aplinkos poveikiams atsparūs nerūdijančio plieno turėklai, kurie dažniausiai džiugina tvirtumu bei funkcionalumu. Jie puikiai tinka ne tik nuosavų namų, tačiau ir komercinio tipo, pramoninio tipo pastatų saugumui. Rinkitės išbandytą ir patikimą kokybę.

Metalurga turėklai – ieškantiems profesionalumo už mažą kainą.

Reikia konsultacijos?
Paskambinkite ir aptarsime kas Jums tinka geriausiai!