Reikia naujos tvoros savo sode, įmonėje ar kieme? Planuojant atitinkamus aplinkos tvarkymo darbus privalu aiškiai įvardinti savo tikslus. Renkantis tinkamiausią tvorą, Jūs  privalote atsakyti į esminius klausimus, susidėlioti savo mintis, apsvarstyti biudžetą. Tad kokią tvorą pasirinkti?

Tvorą, jos konstrukcijas būtina pasirinkti atsižvelgiant į Jūsų turimą erdvę, estetinius poreikius, bendrą  vaizdą su sodyba, namu ar įmone. Gerai parinkta tvora, kuria jaukumo įspūdį, formuoja privačią erdvę nuo pašalinių žvilgsnių,  atlieka apsauginę funkciją. Tinkamai parinkta tvora Jūsų namus padarys saugiais, estetiškais, o svarbiausia – aptvertame kieme drąsiai galės bėgioti Jūsų vaikai bei augintiniai.

Metalurga.lt - viskas apie tvora

Ekonominis variantas – tinklinė tvora

Tinklinės tvoros statomos orientuojantis daugiausiai į efektyvumą nei į grožį. Jos yra ažūriškos, skirtingų dydžių akutėmis. Tai vieni efektyviausių sprendimų norint aptverti didesnius plotus – galbūt ir neatrodys išskirtinai, nepaslėps kiemo nuo pašalinių akių, tačiau riba bus patikimai pažymėta. Daugiau naudojami komercinių objektų aptvėrimui, tačiau kartais tokį sprendimą naudoja ir privačių namų savininkai, tačiau vengia jas statyti fasadinėje namo pusėje.

Skardinė tvora

Šiuolaikiška ir modernaus dizaino, nereikalaujanti daug priežiūros skardinė tvora, gali būti gera alternatyva medinei. Produkcija nėra skirta vien ekonominės klasės klientams. Ją pasirinkus galima kiek sutaupyti, tačiau efektas: grožis, jaukumas, ilgaamžiškumas garantuojamas. Skardinės tvoros gaminamos iš kokybiškos skardos, kuriai gamintojas suteikia nuo 10 iki 35 metų garantiją. Svarbiausias skardinės tvoros privalumas – ji nereikalauja jokios priežiūros. Tinkamai  technologiškai padengta ji yra atspari atšiaurioms Lietuvos klimato sąlygoms.

Metalurga.lt - viskas apie tvora

Medinės tvoros, jeigu jos nėra tinkamai padengtos antiseptikais, gali tapti puvėsio, pelėsio ar vabzdžių taikiniu. Šie veiksniai lemia medienos puvimą. Taip pat tokios tvoros jautresnės atmosferos reiškiniams. Iš įprastos, termiškai neapdorotos medienos pagamintų tvorų tarnavimo laikas, lyginant su kitais, kaip antai metalinių, tvorų tipais yra trumpesnis. Skardinės, tinkamai impregnuotos tvoros tikrai nereikės kas dveji metai perdažyti, ji ilgai išlaikys savo pirminį estetinį vaizdą. Užsisakius skardinė  tvorą, kiekvienas galės pasirinkti savo skonį atitinkantį tvoros ažūrą, tarpus tarp skardos, gaminio ornamentiką bei spalvą iš RAL paletės. Skardinė tvora yra tarpinis variantas tarp ekonominės ir vidutinės klasės gaminių, o svarbiausias privalumas – minimali priežiūra ir patvarumas. Jei norite tikro privatumo, rinkitės tvorą, kurioje nebūtų didelis pramatomumas per tvoros tarpelius, o skardos lanktiniai išdėstyti vieni šalia kitų. Tvoros aukštis gali įvairuoti, priklausomai nuo jūsų kiemo nuolydžio, numatytų poilsio zonų ar planuojamų įvažiavimų į kiemą. Tačiau rekomenduojama rinktis tvorą iki dviejų metrų aukščio, tuomet nereikės statybos leidimų, susitaupys projektavimo kaštai.

Kodėl verta rinktis metalinę tvorą?

Metalinė tvora paperka savo funkcionalumu, ilgaamžiškumu, patraukliu dizainu. Ji atrodo prabangiai ir stilingai. Galėsite džiaugtis susikūrę ne tik saugius, bet ir estetiškus, gražius namus. Metalinė tvora, jos dizainas Jūsų sklypui, namams suteiks modernumo, prabangumo.  Bene populiariausias gaminys – ažūrinė tvora, ji gali būti paįvairinta ornamentu, tankiu ar gana retu užpildu. Jei, manote, kad tanki tvora išaugina kaštus, rinkitės - mišrią. Poilsio zonose tankesnę, o šalia tvarkingos vejos – retesnę.  Metalinė tvora išsiskiria unikaliais raštais, tai palengvina jos pritaikymą prie įvairiai suprojektuotos aplinkos ir leidžia pasiekti darną ir harmoniją su Jūsų namus supančia aplinka, čia augančiais medžiais, augalais, jų spalvine gama. Tarp daugybės raštų yra klasikinių formų ir modernių, šiuolaikines architektūros tendencijas atspindinčių raštų. Laisva stilizacija labirinto tipo užpildu leis pabrėžti kiekvienos privačios valdos ypatingumą ir išskirtinumą.

Metalurga.lt metalinės tvoros

UAB „Metalurga“  specialistai yra patys metalo konstrukcijų gamintojai, tad jūs būsite tikri, kad Jūsų namus pasiekė ilgalaikė, patikima produkcija tiesiai iš gamintojo rankų. Ilgaamžiškumas, patikimumas, pastatymo kokybė ir funkcionalumas yra garantuojamas. Metalinė tvora gerokai lenkia medinę tvorą savo ilgaamžiškumu, o taip pat yra pigesnė už rankų darbo kalviškus gaminius, nors funkcionalumas ir estetinis vaizdas, kuriamas tikrai puikus. Metalas – ilgaamžė medžiaga, o padengus tinkama medžiaga, nucinkavus - tampa atspari korozijai.

Derinama su užsakovu

UAB „Metalurga“ specialistai pasiūlys jums  tinkantį sprendimą – standartinį ar individualų, konkurencingą  tvoros kainą, ir kokybiškus montavimo darbus. Dešimtmetį kaupta darbo patirtis leido atsirinkti patikimiausių partnerių komandas, kurios geba aptverti Jūsų valdas greitai, efektyviai ir už racionalius kaštus. Kartu dirba betonuotojų, tvoros stulpų montuotojų bei vartų įrangos montavimo specialistai. UAB „Metalurga“ meistrai per savo veiklos dešimtmetį yra įgyvendinę gausybę  projektų, pastatyta keli tūkstančiai tvorų. Net dvejus metus po tvoros pastatymo teikiamas pilnas garantinis aptarnavimas ir priežiūra. Vienodų projektų nėra, tačiau galima pasirinkti standartinį ar individualų. Konsultantai atvyksta pas Jus į namus, kiekvienas žingsnis derinamas su užsakovu.

Metalurga.lt - nuo konsultacijų iki tvoros

Kodėl UAB „Metalurga“ gaminiai?

  • Ilgametė patirtis ir patikimų partnerių komanda leidžia aptverti Jūsų valdas efektyviai – nuo fundamento iki vartų mechanizmo ar durų skambučio.
  • Gaminiai pasižymi funkcionalumu, ilgaamžiškumu, patraukliu dizainu.  Gaminiams nereikalinga jokia priežiūra, jie tvirti, atsparūs Lietuvos klimatui. Jie kliento namus pasiekia tiesiai iš gamintojų rankų.
  • Siekiama darnos ir harmonijos su  namą ar sodyba supančia aplinka, augalais, jų spalvine gama. 
  • Per  veiklos dešimtmetį įgyvendinta gausybė projektų, pastatyta tūkstančiai tvorų.
  • Galima pasirinkti standartinį projektą ar individualų dizainą. Konsultantai kiekviena žingsnį derina su užsakovu.
  • Klientų pasitikėjimas pelnytas už greitį, kokybę ir racionalią darbų kainą. 
  • Daroma viską, kad namai būtų saugūs, estetiški ir saugotų asmens turtą ir privatumą.

Esame pasiruošę Jums padėti. Susisiekite telefonu: +370 692 10009 arba el.paštu: info@metalurga.lt ir aptarsime, kas Jums tiktu geriausiai!