Metalurga.lt metalinė tvora yra ne tiki saugus, tačiau ir stilingas pasirinkimas Jūsų namams, sodui, komercinio tipo bei bet kokio kito sklypo aptvėrimui, kuris gali įgauti daugiau asmeniškumo jau šiandien. Metalinė tvora dažniausiai džiugina maža kaina, tačiau galime pasidžiaugti, kad estetine prasme – kiekvienas ras taip pat savo sklypui tinkamą variantą.

Jeigu nepavyksta rasti tokios metalinės tvoros tipo, kuri Jums atrodo labiausiai tinkama, arba net nežinote, kuri geriausia derės Jūsų sklype – susisiekite ir mūsų komandos specialistai – pagreitins ir sukonkretins paieškas.

  • Rinkitės klasikines metalines tvoras.
  • Arba metalines tvoras su papildomu patankinimu.
  • Modernus pasirinkimas – šukų tipo tvoros.
  • Ir, žinoma, ypač įmantrios, kurios kurtos labirinto stilistika.
  • Galiausiai – sutankinto užpildo metalinė tvora.
  • Ir visos kitos.

Katalogas yra nuolatos pildomas, tad sekite pasiūlymus ir raskite Jums labiausiai tinkamą variantą. Unikalios meninės išraiškos tvoros taip pat suteiks Jūsų aplinkai daugiau saugumo, tad rinkitės daugiau arba mažiau tankias tvoras, kurios gali reguliuoti Jūsų sklypo matomumą.

Metalinė tvora yra puikus pasirinkimas tokiu atveju, kai norisi, kad jie neužgožtų vaizdo, kad pro ją skoningai matytųsi kiemo želdiniai, džiugintų kaimynų bei praeivių akis. Pagal poreikius metalinės tvoros spalvos gali būti keičiamos, žinoma, papildomai jas nušveičiant, kad tarnautų ilgiau. Iš metalo gaminamos tvoros, taip pat, pasižymi tvirtumu, tad apsaugos Jūsų sklypą nuo nepageidaujamų svečių, taip pat, namų neturinčių gyvūnų.

Reikia konsultacijos?
Paskambinkite ir aptarsime kas Jums tinka geriausiai!