Metalurga.lt gali pasiūlyti labai platų skardinės tvoros pasirinkimą, tad nepriklausomai nuo to, ką planuojate aptverti, esame tikri, kad pas mus rasite gaminius, kurie ne tik atitinka, tačiau net ir pranoksta Jūsų lūkesčius.

Mūsų prekybos vietose skardinės tvoros pasiūla yra labai įvairi, tad įvertinkite skirtingas charakteristikas ir pasirinkite Jums labiausiai tinkamus gaminius.

  • Horizontalus arba vertikalusis vienpusis/dvipusis skardinių tvoralenčių tipas.
  • Žaliuzi tipo skardinė tvora.
  • Rombinė tvora.
  • Įvairūs skardinės tvoralentės tipai.
  • Skardinė tvora su medžio imitacija.
  • Ir kiti tipai.

Papildomai prekiaujame priedais, kurie užtikrina stabilų tvoros montavimą: profiliai, skersinai ir t.t. Jeigu skardinės tvoros pasirinkimas jums yra per platus – visada galite susisiekti su mūsų konsultantais, kurie įvertinę poreikius bei galimybes – padės rasti ir labiausiai tinkamus gaminius, kurie tinkami ne tik nuosavų namų, tačiau ir komercinio tipo, pramoninio tipo bei kitų objektų aptvėrimui.

Skardinė tvora yra geriausias pasirinkimas tiems, kurie nori privatumo, ramaus ir saugaus gyvenimo, tačiau ieško tokios tvoros, kuri nereikalauja daug priežiūros, tačiau visada atrodo puikiai. Pagal poreikius šio tipo tvoros suteikia galimybę reguliuoti sklypo matomumą (renkantis pagal tvoros tipą), skarda pasižymi antikorozinėmis savybėmis, tad visus metus ji atrodys puikiai, neteks papildomai investuoti į priežiūrą. Galiausiai, skardinės tvoros yra labai įvairios, kinta savo stiliumi nuo klasikinio iki modernaus varianto, tad skoningai „išbaigti“ eksterjerą su tinkama tvora – bus paprasta.

Reikia konsultacijos?
Paskambinkite ir aptarsime kas Jums tinka geriausiai!