Tvoros skaičiuoklė
Sužinokite kainą jau šiandien!
Metalo konstrukcijos
Patarimai, kaip išsirinkti meistrus savo tvorai
Patarimai, kaip išsirinkti meistrus savo tvorai
Prireikė tvoros ar kiemo vartų ? Kadangi tai yra ilgalaikis statinys, rinktis medžiagas ir montuotojus vertėtų itin atsakingai. Sutikite – rasti kokybiškai, sąžiningai, nebrangiai dirbančius...

Skaityti plačiau

Tvora – tai geriausia investicija jūsų namų kiemui
Tvora – tai geriausia investicija jūsų namų kiemui
Reikia naujos tvoros savo sode, įmonėje ar kieme? Planuojant atitinkamus aplinkos tvarkymo darbus privalu aiškiai įvardinti savo tikslus. Renkantis tinkamiausią tvorą, Jūs  privalote atsakyti į...

Skaityti plačiau

Metalo konstrukcijos internetu

Metalurga prekiauja ne tik tvoromis bei kokybiškais vartais, tačiau ir įvairaus pobūdžio metalo konstrukcijomis, kurios padeda įprastus, kasdieninius darbus atlikti kur kas greičiau ir paprasčiau.

Mūsų prekybos vietoje taip pat galite rasti:

  • Metalinės stogo tvorelės
  • Neįgaliųjų pandusai
  • Priešgaisrinės kopėčios
  • Sandėlio vežimėliai

Visos metalo konstrukcijos gaminamos pagal individualius klientų poreikius, tad kviečiame susisiekti su Metalurga konsultantais, kurie sukurs tai, ko Jums reikia, kad gyvenimas būtų kur kas paprastesnis ir patogesnis.

Kadangi metalo konstrukcijos yra gaminamos pagal individualius klientų poreikius – vertinami ir unikalūs, vienetiniai užsakymai, kurie tinka būtent jums. Daiktai gaminami iš kokybiško metalo, kuris ne tik labai puikiai bei ilgai tarnauja, yra atsparus neigiamiems aplinkos veiksniams, tačiau taip pat puikiai atrodo, kad komponuojamas greta gyvenamų namų.

Pagal poreikius metalo konstrukcijos yra ne tik gaminamos, tačiau ir montuojamos. Taip pat teikiama serviso pagalba, jeigu eksploatacijos metu atsirado kokių nors gedimų ir norite, kad jie būtų sutvarkyti greitai. Servisas teikia paslaugas ir tokiu atveju, kai daiktai yra garantiniai, ir tokiu atveju, kai jie yra negarantiniai.

Jeigu turite idėją ir norite aptarti jos įgyvendinimą – kviečiame susisiekti asmeniškai.  Tikime, kad galėsime Jums padėti. Visoms metalinėms konstrukcijoms taikoma garantija, tad taip įrodome, kad mes pasitikime tuo, ką Jums siūlome.

Reikia konsultacijos?
Paskambinkite ir aptarsime kas Jums tinka geriausiai!