+370 692 10009 info@metalurga.lt

Dažymo būdas, ar verta taupyti?

Publikuota: 2016-07-23

Miltelinis dazymas

Dažnai klientai susiduria su klausimais: koks būdas geriausias dažymui? Ar cinkuoti? Ar cinkuoti ir dažyti? Kaip dažyti? Šlapiuoju būdu ar milteliniu? Koks būdas ilgiausiai apsaugos nuo metalo korozijos? Į visus klausimus atsakysime atvirai ir be užuolankų.

Geriausias būdas yra tas kurį pasirinkę Jūs netaupote. Klientai klausdami, o kokį būdą siūlote Jūs, iš mūsų išgirsta keletą pasiūlymų. 

1. Gaminys turi būti cinkuotas, tada toks gaminys turi būti dažomas milteliniu būdu. Ar dažai laikosi prie cinkuoto metalinio paviršiaus? Jau ketvirti metai kaip taip dažome, tad galime atsakingai prisiimti garantiją, kad dažai kokybiškai laikys prikibę prie metalo ilgus metus.

Dažniausiai klientus tokio tipo dažymo būdas išgąsdina, dėl galimo gaminio pabrangimo , tačiau ar 10 % pabrangimas yra daug?? Jei gaminys Jums turės tarnauti ilgus metus? 

2. Sekantis dažymo būdas - gaminys gruntuojamas ir nudažomas milteliniu būdu, šis būdas yra populiariausias, taip nudažyti gaminiai, atrodo kokybiškai , metalo paviršius būna lygus, bei nesimato metalo nelygumų.

Galime nudažyti visomis RAL paletės spalvomis savo gaminius, galime pasiūlyti matines blizgios spalvos atspalvius, galima nudažyti struktūros pagrindo dažais, tai metalo paviršiui suteikia nelygumo vaizdą, be ja tai labai patvarus dažymo būdas, nes dažai ypatingai gerai prikimba prie metalo paviršiaus.

Svarbiausia taisyklė - gaminio dažymo būdas, tai nevieta kur reikėtų taupyti, juk gaminys Jums turės tarnauti ilgus metus ir netik tarnauti, bet ir atrodyti estetiškai :)

Visa puslapyje talpinama informacija yra UAB "Metalurga" nuosavybė. Plagijavimas baudžiamas pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Sprendimas: Andrius Daknys