+370 692 10009 info@metalurga.lt

Kiemo vartai - kodėl slankiojantys?

Publikuota: 2016-04-30

Kiemo vartai

Dažnai klientai klausia mūsų, kokius vartus pasirinkti: varstomus ar slankiojančius. Klausimas dažniausiai susidaro iš kelių dalių: Kurie pigesni? Kurie praktiškesni? Ir kuriuos įmanoma sumontuoti esamomis sąlygomis? Prieš atsakant į šiuos bei kitus klausimus dažniausiai klientų klausiame: Kokio pločio vartai Jums reikalingi? Kokio dydžio kiemas? Ar prie vartų kieme bus laikoma mašina ar kiti daiktai? Kiek turime vietos fasadinėje pusėje nusistumti vartams? Bei kitos reikalingos informacijos, kurią įsisavinę galime klientui geriausiai patarti kokio tipo vartai tinkamiausi.

Kainos santykis. Lyginant kainas su automatika ir montavimo darbais, slankiojantys vartai gali būti brangesni apie 20 procentų. Tačiau dėl praktinio naudojimo, paprastesnės mechaninės dalies aptarnavimo ir kiemo vietos taupymo, jie yra tikrai patrauklesnis sprendimas nei varstomi.

Mūsų patirtis ir praktika rodo, kad su slankiojančiais kiemo vartais, klientas turi mažiau problemų, nes jį garantinis remontas atliekamas žymiai sparčiau ir efektyviau.

Varstomi kiemo vartai dažniausiai pasirenkami tokiu atveju, jei klientas neturi vietos fasadinėje namo dalyje, nusistumti vartams į šoną ir jo kieme arba įvažiavimo į kiemą dalyje yra pakankamai vietos atsiverti vartams nieko nekliudant.

Jei kyla klausimų, kurie vartai tinkami būtent Jums, kreipkitės į mūsų specialistus.

 

Linkėjimai nuo UAB "Metalurga" kolektyvo :)

 

 

Visa puslapyje talpinama informacija yra UAB "Metalurga" nuosavybė. Plagijavimas baudžiamas pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Sprendimas: Andrius Daknys