+370 692 10009 info@metalurga.lt

Kaip pasisamdyti (ne)profesionalus?

Publikuota: 2016-04-30

Brokas

Instruktažas, kaip pasisamdyti (ne)profesionalus meistrus?

Labai didelė problema, kuri neramina ir mus, kodėl klientai pasirenka (ne)profesionalių meistrų paslaugas? Ar verta pirkti-samdytis mažesne kaina, kuri kartais būna sąlyginai mažesnė? Dažnai klientas bandydamas sutaupyti 200 ar 300 eurų, nesupranta, kokios pasekmės jo laukia ateityje, nes (ne)profesionalus meistras Jums nesuteiks garantijos savo darbams, o jei ją ir suteiks, tokiu principu dirbantis (ne)profesionalus meistras turės spręsti labai daug su garantiniu aptarnavimu susijusių problemų, kad naujiems užsakymams nebeliks laiko. Juk paslaugas, kurias Jūs perkate, Jums turės tarnauti ilgus metus! Tai, ar kaina visada yra svarbiausias apsisprendimo rodiklis?

Nusprendėme sudaryti sąrašą kurį pastoviai pildysime, ir lauksime Jūsų pasiūlymų ir nuomonių sąrašo "Kaip pasisamdyti (ne)profesionaulius meistrus?" praplėtimui:

  1. Jei meistras ar įmonė atvyko automibiliu pilnu įrankiu, jame nėra vietos, nes viskas sugrūsta, meistras visas purvinas ir kalbėdamas su Jumis sprendžia kažkokias problemas telefonu, reiškias Jūs radote, "tikrą meistrą".
  2. Jei meistras yra netvarkingas ir nuo jo atsiduoda, praeitos dienos "baliuku". Reiškias Jūs vėl radote, "tikrą meistrą".
  3. Jei atsakymo dėl kainos Jūs laukiate ilgiau nei tris dienas ir Jums tenka klausinėti meistrą ar įmonę, kada bus pateikta sąmata ar darbai, reiškias Jūs radote "tikrą meistrą".
  4. Jei meistro kaina ar įmonės yra 30 procentų mažesnė nei konkurentų pasiūlymai, siūlome labai nesidžiaugti, nes jūs vėl radote, "tikrą meistrą". Ženkliai mažesnė kaina nei konkurentų leidžia atskirti "tikrą meistrą", nes pigiai ir kokybiškai atlikti darbą nuleidus kainą 30 procentų neįmanoma. Reiškias "tikras meistras" sutaupė Jūsų pinigus šiandien, kad vėliau kelis kartus daugiau išleistumėte sprendžiant atsiradusias problemas.
  5. Jei įmonė ar meistras nesudarė su Jumis sutarties ir prašo pinigų į priekį už dar neatliktus darbus, reiškias tai "tikras meistras".
  6. Jei įmonė ar meistras nesuteikia Jums raštinės garantijos savo atliktiems darbams, Jūs radote "tikrą meistrą".

Laukite tęsinio...

 

 

Visa puslapyje talpinama informacija yra UAB "Metalurga" nuosavybė. Plagijavimas baudžiamas pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Sprendimas: Andrius Daknys