+370 692 10009 info@metalurga.lt

baneris nemokama automatika2

Dažymo būdas, ar verta taupyti?

Publikuota: 2016-07-23

Miltelinis dazymas

Dažnai klientai susiduria su klausimais: koks būdas geriausias dažymui? Ar cinkuoti? Ar cinkuoti ir dažyti? Kaip dažyti? Šlapiuoju būdu ar milteliniu? Koks būdas ilgiausiai apsaugos nuo metalo korozijos? Į visus klausimus atsakysime atvirai ir be užuolankų.

Skaityti...

Kiemo vartai - kodėl slankiojantys?

Publikuota: 2016-04-30

Kiemo vartai

Dažnai klientai klausia mūsų, kokius vartus pasirinkti: varstomus ar slankiojančius. Klausimas dažniausiai susidaro iš kelių dalių: Kurie pigesni? Kurie praktiškesni? Ir kuriuos įmanoma sumontuoti esamomis sąlygomis? Prieš atsakant į šiuos bei kitus klausimus dažniausiai klientų klausiame: Kokio pločio vartai Jums reikalingi? Kokio dydžio kiemas? Ar prie vartų kieme bus laikoma mašina ar kiti daiktai? Kiek turime vietos fasadinėje pusėje nusistumti vartams? Bei kitos reikalingos informacijos, kurią įsisavinę galime klientui geriausiai patarti kokio tipo vartai tinkamiausi.

Kainos santykis. Lyginant kainas su automatika ir montavimo darbais, slankiojantys vartai gali būti brangesni apie 20 procentų. Tačiau dėl praktinio naudojimo, paprastesnės mechaninės dalies aptarnavimo ir kiemo vietos taupymo, jie yra tikrai patrauklesnis sprendimas nei varstomi.

Skaityti...

Kaip pasisamdyti (ne)profesionalus?

Publikuota: 2016-04-30

Brokas

Instruktažas, kaip pasisamdyti (ne)profesionalus meistrus?

Labai didelė problema, kuri neramina ir mus, kodėl klientai pasirenka (ne)profesionalių meistrų paslaugas? Ar verta pirkti-samdytis mažesne kaina, kuri kartais būna sąlyginai mažesnė? Dažnai klientas bandydamas sutaupyti 200 ar 300 eurų, nesupranta, kokios pasekmės jo laukia ateityje, nes (ne)profesionalus meistras Jums nesuteiks garantijos savo darbams, o jei ją ir suteiks, tokiu principu dirbantis (ne)profesionalus meistras turės spręsti labai daug su garantiniu aptarnavimu susijusių problemų, kad naujiems užsakymams nebeliks laiko. Juk paslaugas, kurias Jūs perkate, Jums turės tarnauti ilgus metus! Tai, ar kaina visada yra svarbiausias apsisprendimo rodiklis?

Skaityti...

baneris nemokama automatika

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Sprendimas: Andrius Daknys