+370 692 10009 info@metalurga.lt

akcija

Dažymo būdas, ar verta taupyti?

Publikuota: 2016-07-23

Miltelinis dazymas

 

Dažnai klientai susiduria su klausimu, o koks būdas geriausias dažymui? 

Ar cinkuoti? Ar cinkuoti ir dažyti? Kaip dažyti? Šlapiuoju būdu ar milteliniu?

Koks būdas ilgiausiai apsaugos nuo metalo korozijos? Atsakysime atvirai ir be užuolankų,

geriausias būdas yra tas kurį pasirinkę Jūs netaupote. Klientai klausdami, o kokį būdą siūlote Jūs, iš mūsų išgirsta keletą pasiūlymų. 

1. Gaminys turi būti cinkuotas, tada toks gaminys turi būti dažomas milteliniu būdu. Ar dažai laikosi prie cinkuoto metalinio paviršiaus? Jau ketvirti metai kaip taip dažome, tad galime atsakingai prisiimti garantiją, kad dažai kokybiškai laikys prikibę prie metalo ilgus metus.

Dažniausiai klientus tokio tipo dažymo būdas išgąsdina, dėl galimo gaminio pabrangimo , tačiau ar 10 % pabrangimas yra daug?? Jei gaminys Jums turės tarnauti ilgus metus? 

2. Sekantis dažymo būdas - gaminys gruntuojamas ir nudažomas milteliniu būdu, šis būdas yra populiariausias, taip nudažyti gaminiai, atrodo kokybiškai , metalo paviršius būna lygus, bei nesimato metalo nelygumų.

Galime nudažyti visomis RAL paletės spalvomis savo gaminius, galime pasiūlyti matines blizgios spalvos atspalvius, galima nudažyti struktūros pagrindo dažais, tai metalo paviršiui suteikia nelygumo vaizdą, be ja tai labai patvarus dažymo būdas, nes dažai ypatingai gerai prikimba prie metalo paviršiaus.

Svarbiausia taisyklė - gaminio dažymo būdas, tai nevieta kur reikėtų taupyti, juk gaminys Jums turės tarnauti ilgus metus ir netik tarnauti, bet ir atrodyti estetiškai :)

Kiemo vartai - kodėl slankiojantys?

Publikuota: 2016-04-30

Kiemo vartai

Dažnai klientai klausia mūsų, kokius vartus pasirinkti: varstomus ar slankiojančius. Klausimas dažniausiai susidaro iš kelių dalių: Kurie pigesni? Kurie praktiškesni? Ir kuriuos įmanoma sumontuoti esamomis sąlygomis? Prieš atsakant į šiuos bei kitus klausimus dažniausiai klientų klausiame: Kokio pločio vartai Jums reikalingi? Kokio dydžio kiemas? Ar prie vartų kieme bus laikoma mašina ar kiti daiktai? Kiek turime vietos fasadinėje pusėje nusistumti vartams? Bei kitos reikalingos informacijos, kurią įsisavinę galime klientui geriausiai patarti kokio tipo vartai tinkamiausi.

Kainos santykis. Lyginant kainas su automatika ir montavimo darbais, slankiojantys vartai gali būti brangesni apie 20 procentų. Tačiau dėl praktinio naudojimo, paprastesnės mechaninės dalies aptarnavimo ir kiemo vietos taupymo, jie yra tikrai patrauklesnis sprendimas nei varstomi.

Skaityti...

Kaip pasisamdyti (ne)profesionalus?

Publikuota: 2016-04-30

Brokas

Instruktažas, kaip pasisamdyti (ne)profesionalus meistrus?

Labai didelė problema, kuri neramina ir mus, kodėl klientai pasirenka (ne)profesionalių meistrų paslaugas? Ar verta pirkti-samdytis mažesne kaina, kuri kartais būna sąlyginai mažesnė? Dažnai klientas bandydamas sutaupyti 200 ar 300 eurų, nesupranta, kokios pasekmės jo laukia ateityje, nes (ne)profesionalus meistras Jums nesuteiks garantijos savo darbams, o jei ją ir suteiks, tokiu principu dirbantis (ne)profesionalus meistras turės spręsti labai daug su garantiniu aptarnavimu susijusių problemų, kad naujiems užsakymams nebeliks laiko. Juk paslaugas, kurias Jūs perkate, Jums turės tarnauti ilgus metus! Tai, ar kaina visada yra svarbiausias apsisprendimo rodiklis?

Skaityti...

akcija

UAB "Metalurga"

Mantas Mikalauskas

Plytinės g. 52, LT-45406 Kaunas

info@metalurga.lt

+370 692 10009

feedbackTvoros-vartų skaičiuoklėGaukite komercinį pasiūlymą!
Sužinokite kainą jau šiandien!
Gauti pasiūlymą

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Sprendimas: Andrius Daknys